Jesienne zakończenie spotkań w 'DIANIE' Mielec.

W dniach  28 i 30.11.2022 r w Domku Myśliwskim Koła Łowieckiego 'DIANA' Mielec

odbyły się spotkania z dziećmi ze Szkoły Podstawowej z Radomyśla Wielkiego oraz

z młodzieżą z Zespołu Szkół z Radomyśla Wielkiego.

Gospodarzem spotkań był kol.Rachwał Maciej który przedstawił postać patrona myśliwych i leśników.Tradycyjnie zapalono znicze pamięci przy kapliczce Św.Huberta. .W spotkaniu uczestniczyli i swoje zajęcia poprowadzili;
       Kol.Szatan Łukasz-Nadleśnictwo Tuszyma -najmniejsi lokatorzy lasu i ich wpływ na całe życie lasu oraz praca leśniczego w lesie .
       Zespół Państwowej Straży Pożarnej JGR II z Mielca-podstawowe zasady p.pożarowe i wyposażenie wozu strażackie oraz  na czym polega ich praca, jakie kompetencje należy zdobyć i jakie są oczekiwania wobec nich.
        Sierż.szt.Ewelina Ziemba-bezpiecznie w szkole i poza nią oraz praca w Policji.
        Warcholak Maciej Pasieka Maciejka, tradycyjnie wszystko o pszczelarstwie oraz degustacja miodów oraz być czy nie być zawodowym pszczelarzem.
        Kol.Rachwał Maciej -Pogotowie Ratunkowe w Mielcu stany zagrożenia życia i bezpieczne zachowanie w lesie oraz praca ratownika medycznego.
        Ognisko i grill umiliły pobyt w Domku Myśliwskim Koła 'DIANA' Mielec.
        
Zarząd Koła Łowieckiego 'DIANA' Mielec składa serdeczne podziękowania Komendzie
Powiatowej Straży Pożarnej w Mielcu,Nadleśnictwu Tuszyma , Komendzie  Powiatowej Policji w Mielcu ,, za wsparcie organizacji spotkań dla młodzieży,licząc na dalszą współpracę.
kol.Maciej Rachwał
DARZ BÓR.