Spotkanie ze szkołą z Książnic.

Gości przywitał w Domku Myśliwskim Koła Łowieckiego

"DIANA" Mielec kol. Rachwał Maciej,w asyście kol.Struzika

zapalono znicz w kapliczce Św.Huberta i przypomniano

postać patrona myśliwych i leśników.

Myśliwy i Leśnik kim są i jaka jest ich rola w współczesnej rzeczywistości. Zajęcia poprowadzili kol.Struzik Mieczysław z ramienia Zarządu Okręgowego PZŁ  w Rzeszowie, oraz kol.Szatan Łukasz z Nadleśnictwa Tuszyma. Zajęcia ze stanów zagrożenia życia mogących przytrafić się w lesie poprowadził kol.Rachwał Maciej. Stały temat naszych spotkań z młodzieżą Apiterapia poprowadził Warcholak Maciej właściciel pasieki Maciejka. O transport naszych gości zadbał kol. Rzeźnik Dominik właściciel firmy transportowej MARKPOL. Spotkanie odbyło się przy słonecznej pogodzie ciepłej herbacie i grillowanej kiełbasce.

DARZ BÓR
 
DO WIADOMOŚCI KOLEGÓW "TELEFONISTÓW" Z KOŁA "DIANA" MIELEC.
 
  Nasze Koło nie ponosi ŻADNYCH kosztów związanych z organizacją spotkań z młodzieżą. Wszyscy prowadzący w/w spotkania wykonują swoją pracę CHARYTATYWNIE a koszt transportu kol. Rzeźnik Dominik pokrywa z własnej kieszeni, za co jako organizator tych wydarzeń, jestem kol. bardzo wdzięczny. Miód do degustacji zapewnia Pasieka Maciejka bezpłatnie. Zakup niezbędnych artykułów ( napoje, kiełbaski, znicze itp. ) również jest sponsorowany. 
   Jest to praca, która pozytywnie wpływa nie tylko na wizerunek naszego  Koła ale i całego myślistwa. Z pewnością znajdzie się miejsce dla każdego, kto zechce poświęcić swój prywatny czas na spotkania ze szkołami i przedszkolami. Młodzież z zaciekawieniem wysłucha interesujących wiadomości na temat myślistwa, leśnictwa i czynnej ochrony przyrody. Zapraszam chętnych kolegów z Koła Łowieckiego "DIANA" Mielec do współpracy.
 Organizator spotkań : Maciej Rachwał
Tekst fot.kol.Maciej Rachwał