Noworoczne spotkanie Aktywu Łowieckiego Okręgu Rzeszowskiego 19.01.2018r

 

Fotorelacja

 autor: Jacek Charchut

W dniu 19.01.2018 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie miało miejsce spotkanie aktywu łowieckiego oraz licznie zaproszonych gości. Oprócz przedstawicieli kół łowieckich Okręgu Rzeszowskiego PZŁ, władz okręgowych i centralnych PZŁ udział w spotkaniu wzięli leśnicy RDLP Krosno i Lublin, reprezentanci władz wojewódzkich i samorządowych, Policji, szkół z naszego terenu, LOK oraz wspierający organizację spotkania – firmy zajmujące się przerobem dziczyzny i Bank PKO BP.

Spotkanie składało się z trzech zasadniczych części:

Część oficjalna z uhonorowaniem odznaczeniami i kordelasami Okręgu myśliwych i sympatyków łowiectwa.

Promocja dziczyzny i jej wyrobów, której udział wzięły firmy Kanwil, Kabanos i Żywiec oraz Zespół Szkół w Czudcu, z którym to podpisano umowę o współpracy w zakresie nauczania przetwarzania dziczyzny.

Biesiada łowiecka wraz z degustacją wyrobów z dziczyzny firm biorących udział w promocji i Zespołu Szkół w Czudcu. Rozlosowano pośród uczestników nagrody w konkursie sponsorowanym przez Bank PKO BP.

Oprawę muzyczną zapewnił co prawda Kwintet Dęty AlohaBrass prezentujący szeroki repertuar myśliwski i rozrywkowy, lecz również zebrani pod przewodnictwem ks. dra Edwarda Rusina gromko i zgodnie odśpiewali bożonarodzeniową kolędę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i życzymy Darz Bór w nowym roku.